Юридичний захист по кредитуванню військових

Юридичний Захист По Кредитуванню Для Військових

Порушення банками законодавства при нарахування відсотків та штрафів

Банки не повинні нараховувати відсотки  за користування кредитом та штрафні санкції у випадку прострочення військовослужбовцям. Дана позиція чітко висловлена в Законі України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей” (пункт 15 статті 14).

Звертаємо увагу, що вимоги зазначеного Закону поширюються не тільки на банки, але й на інші фінансові установи.

На практиці ж цією вимогою часто нехтують і нараховують як процент, так і санкції по кредиту. Буває навіть таке, що військовослужбовець під час бою дізнається, що у нього захмарні штрафи, всі рахунки заблоковано виконавчою службою, а сім’я сидить вдома голодна і без засобів до існування. 

Юридичний захист військових

Як стверджує Національний банк України, “Упродовж останніх п’яти місяців до Національного банку надійшло понад 100 звернень військовослужбовців, які скаржаться на нарахування банками відсотків та штрафів за їх кредитами в період військової служби. На початку 2020 року такі звернення почастішали. Усього військовослужбовці поскаржилися до НБУ на 17 банків.” 

Якщо ви військовослужбовець і знаходитесь у такій фінансовій бойовій ситуації – звертайтесь до нас, ми зробимо все можливе для оперативного вирішення Вашого питання.

Порядок дій

  • Збір і аналіз документів
  • Визначення перспективи справи
  • Узгодження стратегії захисту з клієнтом
  • Подача документів до суду
  • Ведення справи та представництво інтересів в суді
  • Отримання позитивного результату в залежності від конкретної справи: списання відсотків, пені, штрафів та інших надуманих витрат банку.

 

Всі організаційні питання ми беремо на себе:  надсилання відповідних запитів, ведення переговорів з банком та колекторами, переадресація вхідних дзвінків.

Facebook Pagelike Widget
Види діяльності