Захист від банків та колекторів

Захист від банків та колекторів.

Захист прав позичальника, боржника від морального та психологічного тиску та інших незаконних дій колекторів та банків.

Види послуг

Facebook Pagelike Widget
Види діяльності

Захист  боржника від морального та психологічного тиску з боку колекторів.

Колектори  часто вдаються до таких незаконних дій, як погрози  в листах, смс, телефонних дзвінках, боржнику та його рідним.

Слід підкреслити, що заходи про примусове стягнення заборгованості мають право здійснювати виключно: органи Державної виконавчої служби за рішенням суду, що набрало законної сили, при подачі виконавчого листа та відкритті виконавчого провадження.

Колектори не мають права  здійснювати вище перелічені дії.

Колектори мають право звернутись до суду з позовом про стягнення викупленого ними боргу. У разі позитивного рішення суду на їхню користь, звертатися до виконавчої служби, з метою стягнення заборгованості.

Боржник має право вимагати у колекторів дані про кредитора та колекторів, номер договору між кредитором та колекторами, та завірені копії даних документів.

Без надання даних документів, в колекторів немає законних підстав звернення до Вас. За незаконні дії колекторів відносно боржника передбачена кримінальна відповідальність.

Щоб швидко відновити Ваш спокій і позбавитись від незаконних дій колекторів, слід звернутися до кваліфікованого юриста. Це значно пришвидшить вирішення проблеми, і збереже Ваше здоров”я. Ми надаємо такі послуги щодо захисту від банків та колекторів:

Представництво  та захист інтересв боржника на досудовому етапі врегулювання спорів, а саме:

реструктуризація, списання(80% і більше від суми боргу), прощення боргу.

Представництво та захист інтересів боржника в правоохоронних та контролюючих органах, в суді.

Скасування рішень судів, постанов, ухвал.

Представництво та захист інтересів на стадії виконавчого провадження.

Контроль законності дій державного виконавця. Побудова ефективного захисту та протидії. Захист майнаПоворот виконання рішення суду(повернення безпідставно стягнутого майна, коштів і т. ін.)